رفتارهای متداول مدیران موفق کدام اند؟

management team

تصمیم قطعی بگیرید

مدیران موفق در تصمیم گیری متخصص هستند. این مدیران یا شرایط را برای اختیار دادن به کارمندان شان برای تصمیم گیری تسهیل می کنند یا خودشان تصمیم قاطعی اتخاذ می کنند. مدیران موفق هنر سیاست بافی دارند و وقتشان را برای مسایلی که آن ها را از حرکت به جلو باز می دارد، تلف نمی کنند.

معلم بزرگی باشید

مدیران موفق، هیچ گاه آموزش به کارمندان را متوقف نمی کنند، چون خودشان هم انگیزه زیادی برای یادگیری دارند. بنابراین هر چه را می دانند به کارمندان شان می آموزند تا دانش آن ها را به روز نگه دارند.

افراد را برای فکر کردن به چالش بکشید

مدیران موفق، حالت ها، قابلیت ها و استعداد کارمندانشان را برای رشد کردن می شناسند و از این آگاهی برای به چالش کشیدن افراد تیم برای فکر کردن و رشد بیشتر استفاده می کنند. این مدیران می توانند استعداد های کارمندانشان را توسعه دهند و برای آن ها ابزارهای رشد کردن را فراهم می کنند.

سوال بپرسید و مشورت کنید

مدیران موفق همیشه از دیگران سوال می کنند و از آن ها مشورت می خواهند. در حالی که، به ظاهر به نظر می رسد اینگونه مدیران همه چیز را می دانند، اما از درون تشنه دانش بیشتر و یادگیری هستند.

عملکرد افراد را بسنجید و به آن ها پاداش دهید

مدیران بزرگ همیشه نسبت به عملکرد خوب کارمندان، واکنش نشان می دهند. مدیران نه تنها عملکرد کارکنان را با عدد و رقم و از نظر بازگشت سرمایه می سنجند، بلکه در شناخت سخت کوشی کارمندان هم فعال اند. مدیران موفق هیچ گاه عملکرد خوب کارمندان را نادیده نمی گیرند و به تلاش آن ها پاداش می دهند.

منبع: روزنامه دنیای اقتصاد

Google+ Comments

برچسب‌ها: , ,

بیش از دو سال است که در حوزه های بازاریابی، تبلیغات، مدیریت و کارآفرینی می نویسم؛ با معتبرترین روزنامه اقتصادی کشور «دنیای اقتصاد» همکاری می کنم. موسس چند وب سایت و شرکت در حوزه تجارت الکترونیک هستم. شعار من: «یک دقیقه موفقیت، بهای سال ها شکست را می پردازد»

دیدگاه شما چیست؟


اسفند ۱۳۹۱
ش ی د س چ پ ج
« بهمن   فروردین »
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰  

Powered by WebGozar

دانلود نرم افزار

هاست جوملا

سامانه پیام کوتاه

قالب جوملا

لوازم نور افشانی

پنل اس ام اس