کارآفرینی در حوزه مد و لباس

امروزه هنر طراحی مد و لباس، از جمله مشاغلی است که رونق بسیار خوبی برخوردار است. لباس هایی رنگارنگ با طرح های جدید موجود در بازار، همگی زاییده فکر و هنر کسانی است که در پشت مارک های مختلف پوشاک، مشغول فعالیت و برنامه ریزی هستند. ارزش کار یک طراح لباس و پارچه، به ایده ها خلاقیت کاری و متفاوت بودن طرح هایش بستگی دارد. بد نیست بدانید که این حرفه هرگز در بزرگسالی به ناآگاه به عنوان حرفه مورد علاقه بهترین های مد و پوشاک قرار نگرفته است، بلکه برای رسیدن به چنین جایگاه و حرفه ای، افراد کودکی خود را چنین حرفه ای گذرانده اند.

گرند موور نوجوان ۱۲ ساله آمریکایی است که به عنوان طراح لباس بانوان در مدرسه خودش شناخته شد. این نوجوان برای اولین بار توانست به طراحی یک لباس برای میشل اوباما همسر رییس جمهور ایالات متحده نام خود را بر سر زبان ها بیاندازد. این نوجوان آرزو دارد وقتی ۲۱ ساله شد در پاریس به عنوان خیاط مد و فشن مشغول به کار شود.

برگردان شده از وب سایت bubblegumpost.com

Google+ Comments

برچسب‌ها: , ,

بیش از دو سال است که در حوزه های بازاریابی، تبلیغات، مدیریت و کارآفرینی می نویسم؛ با معتبرترین روزنامه اقتصادی کشور «دنیای اقتصاد» همکاری می کنم. موسس چند وب سایت و شرکت در حوزه تجارت الکترونیک هستم. شعار من: «یک دقیقه موفقیت، بهای سال ها شکست را می پردازد»

دیدگاه شما چیست؟


دی ۱۳۹۱
ش ی د س چ پ ج
« آذر   بهمن »
 1
۲۳۴۵۶۷۸
۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵
۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲
۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹
۳۰  

Powered by WebGozar

دانلود نرم افزار

هاست جوملا

سامانه پیام کوتاه

قالب جوملا

لوازم نور افشانی

پنل اس ام اس