مدیریت بحران “میانمار”

چهارشنبه ۰۴ تیرماه ۱۳۹۱ با یکی از هم کلاسی هایم صحبت می کردم. می گفت:« حامد تو چرا این خبر در فیس بوک منتشر کردی مقصر این کشتار مسلمانان بوده اند»  این تحلیل این دوستم واقعا عجیب بود، اصلا اگر فرض کنیم که یکی از مسلمانان یک اشتباهی کرده باشد. آیا این همه انسان را باید کشت؟ آیا چون فقط مسلمانن نباید شهروند باشند؟ شک ندارم که سران این کشور تاریخ را نخوانده اند. . .

دولت میانمار تاکید دارد که مسلمانان شهروند این کشور نیستند!

۱۷ روستای مسلمان نشین میانمار ویران شد!

منابع رسمی گزارش دادند ۲۰ هزار نفر در میانمار کشته شده اند!
منابع غیر رسمی تعداد کشته ها را تا ۵۲ هزار نفر تخمین می زنند!

کوتاه از میانمار

کشور میانمار که تحت استیلای انگلستان قرار داشت در سال ۱۹۴۸ استقلال خود را بدست آورد.

کلیه دانشگاههای کشور توسط دولت نظامی در سال ۱۹۸۸ تعطیل گردید. بدین ترتیب هنوز هیچگونه علامت یا نشان‌های که مبنی بر بازگشایی دانشگاه‌های برمه باشد وجود ندارد.

استدلال عجیب ویکی پدیا برای قتل عام مسلمانان. واقعا که…

«خشونت های اخیر زمانی آغاز شد که یک مرد مسلمان به یک زن بودایی تجاوز کرده و بعد او رابه قتل رسانده است، این ماجرا بهانه‌ای برای افراط طلبان جهت حمله به روستاهای مسلمان نشین و آتش زدن منازل آنها شد. این خشونت‌ها درحالی ادامه دارد که رئیس جمهور میانمار هفته گذشته اعلام کرد که مسلمانان شهروند میانمار نیستند.»

Google+ Comments

بیش از دو سال است که در حوزه های بازاریابی، تبلیغات، مدیریت و کارآفرینی می نویسم؛ با معتبرترین روزنامه اقتصادی کشور «دنیای اقتصاد» همکاری می کنم. موسس چند وب سایت و شرکت در حوزه تجارت الکترونیک هستم. شعار من: «یک دقیقه موفقیت، بهای سال ها شکست را می پردازد»

۱ دیدگاه دیدگاه شما؟

  1. ایران وطن دوست:

    سپاس برای انعکاس این خبر

    من هم این عمل ناشایست را محکوم می کنم نه تنها این عمل بلکه هر اقدام دیگری از این دست محکوم است
    به باور من باید به تمام ادیان در سطح جهان احترام گذاشت و مسلمانان نیز سوای از آنها نمی باشند و اینکه آیا واقعا عادلانه است که ۲۰ هزار نفر را به دلیل ارتکاب به جرم یک شخص قتل عام کرد؟!!!!!!!!!! ۲۰ هزار هم نه حتی ۱ نفر؟!!!!!!!!!! انسانیت فرای از هر مذهبی است، انسانیت خود خداست

    متاسفم واقعا متاسفم

دیدگاه شما چیست؟


مرداد ۱۳۹۱
ش ی د س چ پ ج
« تیر   شهریور »
 123456
۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳
۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰
۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷
۲۸۲۹۳۰۳۱  

Powered by WebGozar

دانلود نرم افزار

هاست جوملا

سامانه پیام کوتاه

قالب جوملا

لوازم نور افشانی

پنل اس ام اس